KVKK

Gizlilik Politikası

Sezginer Teknoloji ("biz" veya "bizim") ziyaretçilerinin gizliliğine değer veriyor. Bu gizlilik politikası, kayıtlı bir kullanıcıdan veya diğer bir ziyaretçiden ("siz") hangi bilgileri toplayabileceğimizi ve onunla ne yapacağımızı ve yapmayacağımızı özetler.

      

Bu gizlilik politikasının, Sezginer tarafından kontrol edilmeyen şirketler veya Sezginer tarafından kullanılmayan veya yönetilmeyen kişiler tarafından bilgi toplanmasını ve kullanılmasını yönetmediğini lütfen unutmayın. Bahsettiğimiz veya bağlantı verdiğimiz bir Web sitesini ziyaret ederseniz, siteye bilgi vermeden önce gizlilik politikasını gözden geçirdiğinizden emin olun.

      

İçerik

      

Hizmetimiz belirli bilgileri, metinleri, grafikleri, videoları veya diğer materyalleri ("İçerik") yayınlamanıza, bağlantılandırmanıza, depolamanıza, paylaşmanıza ve başka bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Yasallık, güvenilirlik ve uygunluk da dahil olmak üzere Hizmette veya Hizmet üzerinden yayınladığınız İçerikten siz sorumlusunuz.

      

Hizmetin üzerinde veya Hizmet aracılığıyla İçerik yayınlayarak aşağıdakileri beyan ve garanti edersiniz: (i) İçeriğin size ait olduğunu (sahip olduğunuz) ve / veya bunu kullanma hakkınızı ve bize hak ve lisans verme hakkınız olduğunu ve (ii) İçeriğinizin Hizmet üzerinden veya Hizmet yoluyla yayınlanmasının gizlilik haklarını, tanıtım haklarını, telif haklarını, sözleşme haklarını veya herhangi bir kişi veya kuruluşun diğer haklarını ihlal etmediği anlamına gelir. Bir telif hakkını ihlal ettiği tespit edilen herkesin hesabını feshetme hakkımızı saklı tutarız.

      

Hizmet üzerinden veya Hizmet üzerinden gönderdiğiniz, yayınladığınız veya görüntülediğiniz herhangi bir İçeriğe ilişkin tüm haklarınızı saklı tutarsınız. Siz veya Hizmet üzerinden veya Hizmet aracılığıyla yayınladığı İçerik için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Ancak, Hizmeti kullanarak İçerik yayınlayarak bize bu İçeriği Hizmet içinde ve Hizmet üzerinden kullanma, değiştirme, gerçekleştirme, görüntüleme, çoğaltma ve dağıtma hakkı ve lisansı verirsiniz.

      

Sezginer, kullanıcılar tarafından sağlanan tüm İçeriği izleme ve düzenleme hakkına sahiptir, ancak bu yükümlülüğe sahip değildir.

      

Ayrıca, bu Hizmet üzerinde veya bu Hizmet aracılığıyla bulunan İçerik, Sezginer mülküdür veya izin alınarak kullanılır. Söz konusu İçeriği, kısmen veya tamamen, ticari amaçla veya kişisel kazanç amacıyla, bizden önceden yazılı izin almadan dağıtamaz, değiştiremez, iletemez, yeniden kullanamaz, indiremez, yeniden gönderemez, kopyalayamaz veya kullanamazsınız.

Hesaplar

      

Bizimle bir hesap oluşturduğunuzda, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve bize verdiğiniz bilgilerin her zaman doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu garanti edersiniz. Yanlış, eksik veya eski bilgiler hesabınızda Hizmet'in derhal feshedilmesine neden olabilir.

      

Bilgisayarınıza ve / veya hesabınıza erişimin kısıtlanması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan sorumlusunuz. Hesabınız ve / veya şifreniz altında gerçekleşen her türlü işlem veya işlem için, şifreniz Hizmetimizde veya üçüncü taraf bir hizmette olsun, sorumluluk kabul etmeyi kabul edersiniz. Hesabınızın güvenliğinin veya yetkisiz kullanımının farkına vardığınızda derhal bizi bilgilendirmelisiniz.

      

Kullanıcı adı olarak başka bir kişinin veya kuruluşun adını veya yasal olarak kullanılamayacak bir adı, başka bir kişinin veya kuruluşun, sizden başka herhangi bir hakka tabi olan, uygun izin olmadan bir ad veya ticari marka kullanamazsınız. Rahatsız edici, kaba veya müstehcen herhangi bir isim kullanıcı adı olarak kullanılamaz.

      

Fikri mülkiyet

      

Hizmet ve orijinal içeriği (kullanıcılar tarafından sağlanan İçerik hariç), özellikler ve işlevler Sezginer ve lisans verenlerinin münhasır mülkü olup olmaya devam edecektir. Hizmet, hem Türkiye'nin hem de yabancı ülkelerin telif hakkı, ticari marka ve diğer yasaları ile korunmaktadır. Ticari markalarımız ve ticari kıyafetlerimiz, Sezginer'ın önceden yazılı izni olmadan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak kullanılamaz.       

Diğer web sitelerine bağlantılar

      

Hizmetimiz, Sezginer kuruluşuna ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

      

Sezginer, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir. Bu varlıkların / bireylerin veya web sitelerinin tekliflerini garanti etmiyoruz.

      

Sezginer'ın, bu tür içeriklerin kullanılması veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul etmektesiniz, bu tür üçüncü taraf web sitelerinde veya hizmetlerinde bulunan veya bunlarla sağlanan ürün veya hizmetler.

      

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin kayıt ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

      

Sonlandırma

      

Şartların ihlali dahil olmak üzere, Şartlar'ın ihlali dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle ve herhangi bir nedenle, önceden bildirim veya yükümlülük altına girmeksizin hesabınıza ve çubuk erişiminize derhal feshedebilir veya askıya alabiliriz.       

Hesabınızı feshetmek istiyorsanız, Hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz.

      

Şartları gereği feshin sürmesi gereken tüm hükümler, sınırlama olmaksızın mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları da dahil olmak üzere feshedilmeye devam edecektir.

      

Tazminat

      

Zararsız Sezginer ve lisans sahibi ile lisans verenlerini ve bunların çalışanlarını, yüklenicilerini, temsilcilerini, görevlilerini ve yöneticilerini her türlü iddia, hasar, yükümlülük, kayıp, a) Hizmeti kullanımınız ve erişiminiz, siz veya hesabınızı ve parolanızı kullanan herhangi bir kişi tarafından yapılan borçlar, maliyetler veya borçlar ve masraflar (avukatlık ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere); b) bu ​​Şartların ihlali veya c) Hizmette yayınlanan içerik.

      

Sorumluluğun sınırlandırılması

      

Hiçbir durumda Sezginer veya yöneticileri, çalışanları, ortakları, temsilcileri, tedarikçileri veya bağlı kuruluşları, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, dolaylı, tesadüfi, özel, dolaylı veya cezai zararlardan sorumlu tutulamaz. (i) Hizmete erişiminiz veya Hizmete erişememeniz veya bu hizmetten yararlanamamanız sonucunda ortaya çıkan karlar, veriler, kullanım, şerefiye veya diğer maddi olmayan kayıplar; (ii) Hizmet üzerindeki herhangi bir üçüncü tarafın davranışları veya içeriği; (iii) Hizmetten elde edilen herhangi bir içerik; ve (iv) garanti, sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil) veya başka herhangi bir yasal teoriye dayanarak, bu tür hasar olasılığı hakkında bilgilendirilmiş olsak da olmasak da, iletimlerinize veya içeriğinize yetkisiz erişim, kullanım veya değişiklik ve hatta burada ortaya konan bir hukuk yolunun temel amacından başarısız olduğu tespit edilirse.

Hakkımızda

Sezginer, “teslim etme” felsefesi üzerine kuruludur ve doğrudan hizmetlerinizi ve deneyimlerinizi geliştirmeyi ve mevcut yüksek ücretli teknoloji zamanlarında sorunsuz hizmetler sağlamayı amaçlayan hizmetler sunmaya inanıyoruz.

Haberler

08 Aralık 2020
07 Aralık 2020
04 Aralık 2020

Search