Hakkımızda

SEZGİNER TEKNOLOJİ A.Ş.

SZD Grup 2011 yılında faaliyete geçmiş; başta danışmanlık olmak üzere inşaat, cihaz/ekipman temini, sistem kurulumları ve çözümleri üzerine kısa zamanda adından söz ettirmiştir.

2012 yılında Adana Büyük Şehir Belediyesi Yeni Adana İmar İnşaat A.Ş.nin 7 cadde ve bulvar üzerinde bulunan 542 araçlık otoparkı ihalesini alıp 2014 yılında iş bitirim belgesi alarak bu sektörde de başarı kazanmıştır ardından 2014 yılnda Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Turkcell Superonline Adana Fiber Çözüm Merkezi anlaşması sağlayarak  Satış, Operasyon ve Kurulum hizmetlerini alıp Fiber yayılım Projesinin hizmetine devam etmekteyiz.

2017 yılında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. DSL Çözüm Merkezi anlaşması sağlanıp Doğu Akdeniz Bölgesi Çatısı altında Adana, Gaziantep,Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Kilis illerinde Satış operasyon ve Teknik Hizmet anlaşması sağlanıp her bir konuda iletişim hizmeti vererek başarılı bir şekilde devam etmekteyiz.

 

2020 yılında dünyada yaklaşık 18 ülkede Türkiye’de de 81 ilde hizmet veren Japon Güvenlik ve Teknoloji şirketi SECOM ile anlaşma sağlayarak Akdeniz ve Ege Bölgesinde Satışını ve kurulumunu üstlenerek hizmete devam etmekteyiz.

 

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi ve farklı hizmetleri tek bir paydada birleştirerek hizmet sektöründe ilk akla gelen ve en çok tercih edilen olmak.

Misyon

Doğru kalite ve geniş hizmet yelpazesiyle ortak bir sinerji yakalayıp hem işletmenin hem müşterinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Hakkında

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal İnternet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2011 yılında Adana’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana deneyimli çalışanları ve iş ortaklarıyla birlikte hareket ederek insanın işini kolaylaştıracak çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

2011 yılından bu yana ağırlıklı olarak iletişim hizmetler pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2013 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu yatırımlar arasında Zeppara Projesi bulunmaktadır.

Zeppara işletmeye, müşterilere, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmetleri bulur ve bünyesine kattıkça hizmet kalitesini zenginleştirerek kişiselleştirilmiş bir hizmet rehberliği sunar.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve artırmak için gelişen çağa ayak uydurup, tüm yenilikleri takip etmekteyiz. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerektiğini ilke edinip birlikte çalışacağımız iş ortakların ve tedarikçi firmaların seçimi konusunda titiz davranmaktayız.

Sezginer Holding olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Bizimle kalın, yenilikçi kalın.

   

Hakkımızda

Sezginer, “teslim etme” felsefesi üzerine kuruludur ve doğrudan hizmetlerinizi ve deneyimlerinizi geliştirmeyi ve mevcut yüksek ücretli teknoloji zamanlarında sorunsuz hizmetler sağlamayı amaçlayan hizmetler sunmaya inanıyoruz.

Haberler

08 Aralık 2020
07 Aralık 2020
04 Aralık 2020

Search